Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa kontaktGłowna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
pasekleft realizacje
realizacje punkt zobacz
pasek

Funkcjonalne aranżacje dla gotujących i jedzących

WENUS - Solidne szafy do zabudowy Warszawa
kuchnie na wymiar warszawa

Kuchnie na zamówienie jak z marzeń – Warszawa

Kuchnia spełnia nie tylko funkcje miejsca, w którym przyrządzane są posiłki, lecz jest także miejscem, w którym toczy się codzienne życie domowników. Bez przesady można powiedzieć, że kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu, jego centrum. Aby nadać kuchni odpowiedni stylowy klimat, wystarczy wyposażyć ją we właściwe meble – adekwatne do jej wielkości i proporcji.

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem będą kuchnie za zamówienie, czyli pod wymiar. Można idealnie dopasować je do każdego załomu, wnęki czy przejścia w kuchni. W ten sposób użytkownik optymalnie wykorzysta dostępną przestrzeń. Niezależnie od rozmiaru kuchni, nasi projektanci wykonają meble kuchenne, którymi będą Państwo zachwyceni, bo Wenus to meble nie z tej ziemi, choć siedziba naszej firmy to Warszawa.

Meble kuchenne na wymiar – projekt

Przed rozpoczęciem projektowania mebli kuchennych na wymiar należy:
- dokładnie zmierzyć kuchnię – istotne są informacje na temat wysokości i szerokości ścian
- wskazać rozmieszczenie okien i drzwi
- zaznaczyć obecność kaloryfera wraz z określeniem jego wymiaru
- zmierzyć wysokość parapetów
- wskazać miejsce przebiegu rur wentylacyjnych
Dysponując tymi danymi, projektant będzie mógł przygotować meble kuchenne pod konkretny wymiar kuchni, uwzględniając Państwa potrzeby i styl życia. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu satysfakcjonującą ofertę mebli kuchennych na najwyższym poziomie.

Kuchnie na zamówienie – różne style

meble kuchenne na zamówienie warszawa

Nie mniej ważne od kwestii technicznych jest określenie stylu, jaki meble kuchenne na zamówienie mają reprezentować. Inaczej będą wyglądały meble w stylu prowansalskim, a inaczej nowoczesne. Do wykonania mebli, mogą Państwo wybrać m. in. foliowane i lakierowane płyty MDF, drewno czy fornir. To, na jaki styl i tworzywo się Państwo zdecydują, zdeterminuje wygląd Waszej kuchni na lata, dlatego dobrze jest określić to, co lubicie zanim projektant zajmie się planowaniem praktycznej strony mebli na wymiar.

Nasi specjaliści projektujący kuchnie na wymiar, czy też kuchnie na zamówienie z chęcią podpowiedzą Państwu, w jaki sposób rozplanować poszczególne części mebli, w które będzie wyposażona kuchnia, by zachowując ergonomię, ukryły wszystko, co dla oczu mało estetyczne. To Państwo będą użytkownikami swojej kuchni, dlatego ostatnie zdanie zawsze pozostaje po Waszej stronie. Nasi projektanci optymalnie wykorzystają przestrzeń, a wykonawcy stworzą meble na wymiar, które zachowując walory estetyczne, będą się też odznaczać wysoką jakością i funkcjonalnością użytkowania. Oferujemy meble i usługi na najwyższym poziomie. Zadbamy o każdy detal, by kuchnia była jak najbardziej funkcjonalna. W zależności od Państwa życzeń, zagospodarujemy miejsce nie tylko na makaron, mąkę czy talerze, gdyż kuchnie muszą spełniać funkcje praktyczne. Wykonamy także szafkę na suszarkę, praktyczną szafkę narożną wyposażoną w karuzelę, by łatwiej było sięgać garnki, zabudujemy sprzęt AGD, tak by wyglądem nie zaburzał harmonii wnętrza. Dolną konstrukcję mebli przykryjemy blatem o odpowiedniej szerokości i długości, by przygotowywanie posiłków było łatwe i przyjemne.

Meble Wenus Warszawa - kuchnie na wymiar – cennik

Koszt wykonania mebli kuchennych i kuchni na zamówienie, wcale nie musi być wyższy od kwoty, jaką zapłacą Państwo za gotowy zestaw mebli w sklepie. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie (zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie), uwzględniając możliwości finansowe zamawiającego. Jeżeli jednak cena okaże się nieco wyższa, komfort i funkcjonalność użytkowania mebli wykonanych specjalnie do Waszej kuchni, szybko zrekompensują tę nadwyżkę. Łatwość korzystania z tak dobrze przemyślanej kuchni, zagospodarowanie każdego kąta, wyznaczenie stref użytkowania i przechowywania przedmiotów zorganizują pomieszczenie. Jesteśmy przekonani, że nasze kuchnie na wymiar i na zamówienie staną się też podstawą satysfakcji i zadowolenia, jakich latami będzie Państwo doświadczać korzystając z idealnej aranżacji. Gwarancją jakości dostarczanych mebli do kuchni jest szerokie i stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, niemniej zapraszamy do współpracy klientów także z okolic Warszawy, jak i z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że zgodzicie się Państwo z nami, że Wenus – to meble nie z tej ziemi.

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa