Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa kontaktGłowna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
pasekleft realizacje
realizacje punkt zobacz
pasek

Zmiany w umeblowaniu kuchni

WENUS - Solidne szafy do zabudowy Warszawa
nowoczesne meble kuchenne warszawa

Do dużych i małych kuchni

Popularne do niedawna kuchnie zamknięte coraz częściej zastępowane są nowoczesnym modelem kuchni otwartej, połączonej z salonem. Takie rozwiązanie wydaje się mieć same plusy. Jest to wygodne połączenie funkcjonalnej kuchni z estetyczną jadalnią, które nie izoluje pani domu zajmującej się przygotowaniem posiłku od gości czy domowników. Ze względu na układ mieszkania, wciąż wiele rodzin zmuszonych jest do urządzenia kuchni zamkniętej. Oferta firmy Wenus skierowana jest zarówno do osób, które muszą zaaranżować większe, jak i mniejsze pomieszczenie kuchenne. Jeżeli marzą Państwo o nowoczesnej kuchni, zaprojektujemy i wykonamy do niej meble, a później będziemy dumni, że oferowana przez nas jakość spełniła Państwa oczekiwania i latami pozwala cieszyć się nieprzemijającym urokiem wnętrza.

Nowoczesne meble kuchenne – specjalność zespołu Wenus Meble Warszawa

Mała, duża, otwarta na salon, czy schowana za ścianą, każda kuchnia to dla nas wyzwanie. Doświadczenie w projektowaniu mebli kuchennych pozwala nam aranżować kuchnie adekwatnie do upodobań klientów, którzy preferują określony design. Zawsze dbamy o wyjątkowo staranne wykonanie oraz dobór wyłącznie doskonałej klasy materiałów, aby zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.

Meble dedykowane nowoczesnej kuchni to minimalistyczne formy pozbawione zbędnych zdobień. Frontom szafek i szuflad towarzyszą proste uchwyty lub wgłębienia, za które można złapać, by otworzyć mebel. W przypadku mebli bez uchwytów, ich otwarcie umożliwia specjalny mechanizm, który montujemy wewnątrz danego mebla. Niektórzy utożsamiają nowoczesne meble kuchenne z laboratoryjnym chłodem. Jeśli mowa o meblach kuchennych wykonanych na zamówienie, można tego uniknąć ubierając nowoczesność w kolory. Materiał i barwa odpowiednio skomponowane pozwolą uzyskać zaskakujący efekt – industrialny, a jednocześnie przyjazny.

Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w profesjonalnym doborze materiałów i barw odpowiednich do każdego wnętrza. W małej kuchni proponujemy operować raczej jasnymi barwami, by pomieszczenie optycznie nie straciło na przestrzeni. Czerwone lub czarne meble na wysoki połysk idealnie wpasują się w przestrzeń większej kuchni nadając jej energii i charakteru. Wśród materiałów, które rekomendujemy do nowoczesnych mebli kuchennych są faworyci naszych dotychczasowych klientów: lakierowane i foliowane płyty MDF oraz surowce naturalne, takie jak, drewno czy fornir.

Wyszukany i jednocześnie minimalistyczny design to jednak nie wszystko, co mamy Państwu do zaproponowania w kwestii nowoczesnych mebli kuchennych. W parze z ładnym wyglądem idzie funkcjonalność.

Dzięki meblom wykonanym na zamówienie, możliwe jest dostosowanie pomieszczenia do stylu życia domowników, sposobu odżywiania czy nawyków. System prostych, pojemnych szafek i szuflad zwieńczonych blatem pozwala na kreację kuchni na miarę oczekiwań. Brak zagłębień czy rzeźbień frontów szafek dodatkowo ułatwia utrzymanie takich mebli w czystości, bo jak wiadomo, gotując łatwo coś zabrudzić. Projektując królestwo mistrza sztuki kulinarnej nie zapomnimy o odpowiednich szafkach na kosze do segregacji odpadów, szufladach z przegródkami na drobiazgi czy narożnych szafkach na większe garnki. W nowoczesnej kuchni wszystko ma swoje wyznaczone miejsce i nie może być mowy o nieprzemyślanym rozmieszczeniu kuchennych akcesoriów. To bardzo dyscyplinuje przestrzeń i sprawia, że to ona dostosowuje się do użytkowników, a nie na odwrót.

Poprzez naszą wiedzę, doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów w projektowaniu mebli chcemy dostarczyć Państwu atrakcyjną ofertę, która spełni wszelkie Wasze oczekiwania, zarówno w kwestii estetyki, jak i jakości. Nasze nowoczesne meble kuchenne są jak scenografia ze słynnej „Odysei kosmicznej 2001” Stanleya Kubricka. Ich innowacyjny design nawet po wielu latach nie traci na aktualności i wciąż zdaje się wyprzedzać epokę. Zatem, bez nonszalancji możemy powiedzieć, że Wenus to meble nie z tej ziemi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – gwarantujemy atrakcyjne ceny i znakomite produkty!

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa