Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa KontaktGłówna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
Realizacje
realizacje

Meble kuchenne - Wenus Warszawa

:: Nasza firma

Jesteśmy do Państwa usług od 1999r. Od tych przeszło 10 lat staramy się urzeczywistniać Państwa marzenia: budujemy domy, wykończamy wnętrza, a na koniec je meblujemy. Przez cały ten czas robimy wszystko, aby w Państwa mieszkaniach zagościło ciepło domowego ogniska, by wyposażenie wnętrza było symbiozą funkcjonalności i estetyki.

W naszej ofercie znajdują się meble do każdego wnętrza i na każdą kieszeń. Wykonujemy je z MDF-u foliowanego i lakierowanego, z płyt pokrytych fornirem oraz te najszlachetniejsze z litego drewna.

Nasze produkty otaczają Państwa w pracy i w sklepach. Od progu witają w domu-szafy wnękowe, meble sypialniane, salonowe i te najważniejsze, w pomieszczeniu, w którym spędzamy najwięcej czasu, czyli kuchni. Tutaj nie ma mowy o kompromisie. Wygoda i komfort użytkowania jest bardzo ważny, ale któż z nas nie chciałby widzieć błysku podziwu w oczach znajomych oglądających nasze nowe mieszkanie, tak więc musi być też piękne.

W osiągnięciu zamierzonego efektu pomaga nam profesjonalny program do projektowania wnętrz, najwyższej jakości materiały, których używamy oraz wyspecjalizowana ekipa montująca.

Krótko mówiąc - od projektu do efektu...

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa