Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa kontaktGłowna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
pasekleft realizacje
realizacje punkt zobacz
pasek

Szafy na wymiar dla każdego

WENUS - Solidne szafy do zabudowy Warszawa

Szafa zaprojektowana na indywidualne zamówienie

Obecne tendencje do maksymalnego wykorzystania przestrzeni mieszkalnej czy też biurowej powodują, że coraz popularniejszym rozwiązaniem aranżacyjnym stają się szafy wykonywane na zamówienie. Tego typu rozwiązania meblowe – wykonywane na zamówienie – nie tylko pozwalają na praktyczne zagospodarowanie pomieszczenia, ale też umożliwiają klientom zaprojektowanie szaf, które w pełni odpowiadają ich oczekiwaniom i potrzebom.

Co w branży meblarskiej ma do zaoferowania Warszawa?

szafy na zamówienie warszawa

Warszawa to tradycyjnie obszar w którym można wybierać spośród wielu usług meblarskich. Jednak na szczególną uwagę osób zainteresowanych zamówieniem i zakupem mebli na wymiar zasługuje oferta sklepu Wenus – meble nie z tej ziemi. Oferta obejmuje wykonywanie szerokiego asortymentu mebli na wymiar, a między innymi funkcjonalnych szaf wnękowych i przesuwnych. Każdy Klient ma okazję wykonania indywidualnego projektu szafy, dzięki czemu końcowy wynik pracy w stu procentach sprosta jego oczekiwaniom. Doświadczeni projektanci pomogą w zaprojektowaniu mebli, w tym szaf na wymiar i posłużą radą oraz ciekawymi pomysłami, które mogą znaleźć zastosowanie w zamówionym produkcie. Doskonała jakość materiałów stosowanych do produkcji szaf, ładna stylistyka oraz kompetentna, pomocna obsługa sprawiają, że klienci chętnie wybierają meble na wymiar firmy Wenus, działającej w Warszawie.

Szafy na zamówienie - zalety

Rozwiązanie, takie jak szafy na wymiar/na zamówienie, umożliwiają praktyczne wykorzystanie wszelkich domowych przestrzeni i mogą być dopasowane do trudno dostępnych miejsc, jak np. skośne sufity lub bardzo wąskie przestrzenie. Ponadto, wykonany na zamówienie tego rodzaju estetyczny mebel pozwoli na praktyczne i przemyślane zagospodarowanie przestrzeni. Umiejętnie zaprojektowane szafy wewnętrzne umożliwią przechowywanie przeróżnych przedmiotów, ubrań czy sprzętów, które pozostając na zewnątrz niekorzystnie wpływają na wygląd pomieszczenia.

Szafy na wymiar – jak je projektować

szafy na wymiar warszawa

Projektując szafę na wymiar musimy wziąć pod uwagę dwie podstawowe kwestie. Przede wszystkim powinniśmy określić, gdzie będzie znajdować się mebel, a następnie, jakiego rodzaju rzeczy będziemy w nim przechowywać.

Przykładowo szafy znajdujące się na korytarzu służą zazwyczaj do przechowywania kurtek, płaszczy, szalików, czapek, obuwia oraz na przykład odkurzacza. To z kolei wymaga od nas wyposażenia szafy na wymiar w odpowiednią liczbę półek oraz szuflad o określonym wymiarze, które w istotny sposób przełożą się na funkcjonalność szafy. To bardzo ważne, aby już na początku uświadomić sobie przeznaczenie projektowanego przez nas mebla, aby móc swobodnie zająć się dalszymi etapami projektu – takimi jak wybór kolorów czy materiałów.

Wbrew pozorom projektowanie wnętrza szafy na zamówienie daje nam spore możliwości. Oczywiście podstawowymi elementami szafy są różnej wielkości półki pozwalające na swobodne przechowywanie w niej poukładanych ubrań, obuwia, czy innych elementów garderoby. To jednak nie wszystko. Każda szafa wnękowa powinna być również wyposażona w szuflady. Szuflady wewnątrz szafy są elementami bardzo praktycznymi. Idealnie sprawdzą się, jako schowek na buty, bieliznę, czy inne akcesoria. Niebagatelne znaczenie, które przekłada się na funkcjonalność szafy mają drążki umożliwiające wieszanie ubrań na wieszakach. W zależności od tego, jakiego rodzaju rzeczy mają to być, drążki montowane są na różnych wysokościach. Wieszaki to doskonały pomysł na przechowywanie płaszczy, kurtek oraz swetrów czy sukienek w taki sposób, aby się nie gniotły. Ciekawymi elementami wyposażenia szaf są wysuwane kosze, które mogą być wykonane z wikliny, lub plastiku. Takie koszyki to doskonały sposób na przechowywanie przeróżnych bibelotów i akcesoriów. Umiejętne połączenie wszystkich tych elementów sprawi, że nasza szafa będzie naprawdę funkcjonalna i doskonale pomieści wszystkie rzeczy.

Decydując się na zaprojektowanie szafy można skorzystać z bogatego zaplecza doradczego, jakie oferują pracownicy firmy Wenus – meble nie z tej ziemi. Siedziba firmy to Warszawa (ul. Odrowąża 3B – możliwy jest również kontakt telefoniczny lub poprzez stronę internetową firmy). Jednakże Warszawa nie jest wyłącznym obszarem wykonywanych przez nas usług. Przedstawiona oferta przeznaczona jest także dla klientów z całej Polski. Wykwalifikowani doradcy z firmy Wenus z chęcią udzielą cennych wskazówek, które pomogą podjąć decyzję o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni lokalu.

Szafy na wymiar Szafa na wymiar Szafy pod wymiar Szafa podwymiar Szafki pod wymiar Szafki na wymiar

Szafy na wymiar Warszawa Szafa na wymiar Warszawa Szafy pod wymiar Warszawa Szafa pod wymiar Warszawa Szafki pod wymiar Warszawa Szafki na wymiar Warszawa

Szafy wymiar Szfa na zamówienie Szafy na zamówienie Szafy na indywidualne zamówienie Szafy Warszawa Szafy Warszawa

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa