Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa kontaktGłowna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
pasekleft realizacje
realizacje punkt zobacz
pasek

Optymalne możliwości w umeblowaniu

WENUS - Solidne szafy do zabudowy Warszawa
szafy przesuwne warszawa

Na ratunek niewymiarowym pomieszczeniom

Obecnie, gdy prym w branży meblowej wiodą projekty charakteryzujące się wyjątkową ergonomią i pozwalające na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, popularnością cieszą się szafy przesuwne i wnękowe, które rewolucjonizują aranżację wnętrz i znakomicie spełniają swoją rolę zarówno w pomieszczeniach dużych, jak i w małych metrażach. Szafy przesuwne i wnękowe świetnie sprawdzają się w przypadku pomieszczeń z niepraktycznymi skosami, wnękami czy wąskimi przestrzeniami, których umeblowanie w innym wypadku byłoby bardzo trudne. Firma meblowa Wenus z Warszawy, której realizacje dostępne są na stronie internetowej www.meble-wenus.pl, dostarcza rozbudowaną gamę ofertową w zakresie nowoczesnych rozwiązań meblowych, w tym szaf przesuwnych i wnękowych wykonywanych na wymiar.

Szafy przesuwne – Warszawa

Szafy przesuwne posiadają drzwi, które bardzo ułatwiają ich użytkowanie i zaoszczędzają cenną przestrzeń marnowaną podczas otwierania i zamykania typowych drzwi skrzydłowych. Wykonywane przez firmę Wenus szafy przesuwne dają możliwość montażu na listwach przypodłogowych lub sufitowych, dzięki czemu montaż szafy i drzwi jest możliwy nawet w przypadku, kiedy wnętrze pomieszczenia charakteryzuje się sporymi nierównościami. Niewątpliwą korzyścią wynikającą z zamawiania szaf przesuwnych na wymiar, jest możliwość samodzielnego zaprojektowania wnętrza i pojemności szafy. Przekłada się to na dokonanie wyboru ilości półek, szufladach, ich wielkości oraz kształtów w szafach. Wszystkie szafy wykonane przez firmę Wenus charakteryzują się wysoką trwałością, niezwykłą precyzją i estetyką wykonania. Firma gwarantuje również zastosowanie najwyższej klasy materiałów oraz profesjonalne doradztwo przy doborze najlepszych rozwiązań meblowych.

Szafy wnękowe – Warszawa

szafy wnękowe warszawa

Szafy wnękowe to kolejne proponowane tutaj rozwiązanie, najlepsze do maksymalnego wykorzystania przestrzeni domowej. Te szczególne produkty cechują się tym, że elementami nośnymi są ściany, podłogi i sufity domu. Szafy wnękowe nie posiadają tak zwanych pleców. W przypadku tych projektów klienci również mają możliwość wcielenia w życie własnego projektu na aranżację szafy, jej wielkość, pojemność oraz ilości znajdujących się w jej wnętrzu półek i szuflad. Każda szafa wnękowa firmy Wenus jest zatem bezpośrednim odzwierciedleniem oczekiwań Klientów – zarówno w zakresie doboru materiałów i kolorów, jak i organizacji przestrzennej mebla.

Co decyduje o wyglądzie szaf?

Wykonywanie szaf na wymiar zyskuje ostatnimi czasy coraz większą popularność. Wybór projektu szafy ściśle uzależniony jest od rodzaju pomieszczenia, w którym ma znajdować się mebel. W przypadku szaf znajdujących się w przedpokoju, liczba i wygląd półek w jej wnętrzu może znacznie różnić się od wyglądu szafy w garderobie. Tego typu rozróżnienie związane jest z rodzajem rzeczy, które mamy zamiar przechowywać we wnętrzu szafy. Dobrze więc przed przystąpieniem do projektowania szafy dobrze zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju produkty mamy zamiar tam przechowywać. Niekoniecznie przecież muszą to być ubrania, ponieważ równie dobrze w szafach wnękowych i przesuwnych można przechowywać obuwie, odkurzacz, walizki, parasole i wiele wiele innych tego typu akcesoriów i bibelotów. Dobrze zaprojektowana szafa pozwoli nam naprawdę korzystnie zagospodarować jej wnętrze i uporządkować dom, a nawet własne życie.

Meble Wenus Warszawa – oferta

Szafy oferowane przez firmę Wenus z Warszawy to produkty niezwykle funkcjonalne o perfekcyjnej precyzji wykonania, a także prezentujące nowoczesny design. Najwyższą jakość produktów firmy potwierdza ogromne i wciąż poszerzające się grono klientów, którzy są najlepszą rekomendacją tej oferty. Dużym atutem dostarczanych przez firmę rozwiązań jest możliwość stworzenia szaf na wymiar, które dokładnie odwzorowują zamysł klienta. Doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm pracowników sprawia, że firma Wenus wciąż otwiera się na nowe rynki, do których należy już nie tylko Warszawa, ale cała Polska.

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa