Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa kontaktGłowna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
pasekleft realizacje
realizacje punkt zobacz
pasek

Firma Wenus – oferta

WENUS - Solidne szafy do zabudowy Warszawa
producent mebli warszawa

Projekt – wykonanie i realizacja od A do Z

Hasłem, które od początku działalności przyświeca producentowi mebli Wenus, są słowa „od projektu do efektu”. To sformułowanie znakomicie oddaje istotę oferty warszawskiej firmy, która od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się kompleksowym wykonawstwem projektów wnętrz, ich budową, wykończeniem oraz urządzeniem.

Gotowe projekty i indywidualne aranżacje kuchni

Projektując meble do kuchni, należy zadbać o to, by były one estetyczne i funkcjonalne, dlatego też najlepszą opcją jest zamówienie mebli kuchennych na wymiar. Wenus dysponuje ciekawymi projektami, które można zaadoptować w każdym domu niezależnie od metrażu kuchennego wnętrza, firma otwarta jest także na ciekawą inwencję twórczą przyszłych właścicieli mebli. Bardzo istotne jest, by domownicy czuli się we wnętrzach swojego mieszkania komfortowo i każdego dnia czuli swobodę wynikającą z funkcjonalnego ustawienia mebli. Projektując zabudowę kuchenną należy przewidzieć, ile sprzętów kuchennych chcemy schować, a ile ma służyć do ozdoby (lub po prostu funkcjonować na tak zwanym widoku). Pracownicy firmy wykonujący pomiar, szkicujący pierwsze projekty, ściśle współpracują z klientami, podpowiadają najlepsze sprawdzone rozwiązania, podążają za wyobrażeniami i realnymi potrzebami zleceniodawców.

Producent mebli kuchennych Wenus gwarantuje znakomitą jakość

Meble kuchenne Wenus są zbudowane tylko i wyłączne z płyt o najlepszej jakości. Wszelkie elementy wykończeniowe są estetyczne i dobre jakościowo. Ta sama zasada dotyczy wszystkich aranżacji.

W warszawskim przedsiębiorstwie Wenus zakupy mogą robić także przedsiębiorcy, którzy stoją przed zadaniem urządzenia biura oraz innych pomieszczeń w swojej firmie. Jeśli chodzi o umeblowanie biura, to zasady są podobne, jak w przypadku mebli domowych. Zestawy muszą być dobrze dopasowane do potrzeb użytkowników oraz oczywiście tworzone na wymiar. Zdaniem producenta mebli oraz klientów, to gabaryt wnętrza powinien wytyczać rozmiar mebli. Przypadkowy komplet może jedynie sprawiać kłopoty, może być za duży lub niewystarczający. Meble biurowe to szeroka gama kolorystyczna oraz mnogość projektów. Biurka, szafki na dokumenty i segregatory, kontenery i regały, stoły konferencyjne oraz inne bardzo funkcjonalne meble mogą być zaprojektowane tak, by nie zajmowały wiele miejsca i były przy tym rzeczywiście pojemne. W biurze tak jak w kuchni czy salonie – estetyka i funkcjonalność to absolutna podstawa.

Producent mebli kuchennych proponuje swoim klientom także szafy wnękowe i wolnostojące. Wysoki regał z wieloma półkami, który odsługiwany jest dzięki skrzydłom poruszającym się dzięki mechanizmowi jezdnemu, to wielka wygoda. Zabudowy są bardzo pojemne i nie zajmują wiele miejsca. Nie posiadają drzwiczek otwieranych tradycyjnie, więc w ich bardzo bliskim sąsiedztwie mogą bez przeszkód zostać ustawione inne elementy meblowe czy też elementy wystroju. Szafy wnękowe nadają się do mieszkań prywatnych oraz do biur, gdyż wszędzie są bardzo funkcjonalne.

Wartą uwagi ofertą jest możliwość zamówienia drzwi przesuwnych. Mechanizm ich działania jest mniej więcej taki sam jak ma to miejsce w zabudowie. Drzwi przesuwne poruszają się na specjalnych aluminiowych szynach. Ich otwieranie nie wiąże się z zajmowaniem przestrzeni dlatego też ich bezpośrednie sąsiedztwo nie musi być puste.

Wenus Warszawa – aranżacje i wyposażanie wnętrz

Wenus projektuje z dużym powodzeniem domy, aranżuje wystrój mieszkań, mebluje duże i małe powierzchnie. Głównym terenem działań jest Warszawa. Warto skorzystać z doświadczenia oraz pomysłowości projektantów firmy.

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa