Wenus - Nowoczesne meble kuchenne Warszawa kontaktGłowna
 
MEBLE KUCHENNE MEBLE BIUROWE SZAFY WNĘKOWE PROJEKTY
pasekleft realizacje
realizacje punkt zobacz
pasek

Firma Wenus – lider w branży meblarskiej

WENUS - Solidne szafy do zabudowy Warszawa
meble kuchenne do zabudowy warszawa

Sposób na niewymiarowe i małe pomieszczenia

Problemem, z którym prędzej czy później zmierzyć się będzie musiał każdy, kto urządza mieszkanie jest kwestia ergonomicznej organizacji przestrzeni. Kluczem do utrzymania domu w porządku i ładzie są nowoczesne szafy, które mają dużą pojemność, elegancki styl oraz funkcjonalność. Pomieszczeniem, które szczególnie wymaga dobrej organizacji jest kuchnia. Meble kuchenne skrywają w sobie zazwyczaj duże ilości naczyń, sztućców i innych akcesoriów. Niestety kuchnia bywa niekiedy pomieszczeniem niewymiarowym lub zwyczajnie zbyt małym, aby estetycznie pomieścić w niej wszystkie niezbędne przedmioty. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem wydają się być meble kuchenne przeznaczone do zabudowy, które projektowane są z myślą o danej kuchni i mają za zadanie jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Firma Wenus Warszawa, kwestię maksymalnego wykorzystania przestrzeni traktuje priorytetowo. Od lat pomagamy naszym Klientom w osiąganiu lepszej jakości i komfortu codziennego życia oferując meble wykonywane na specjalne zamówienie. Jedną z propozycji dostępnych w naszej ofercie jest zabudowa wnęk, która pozwala zmienić pozorne wady mieszkania (wnęki, skosy) w atuty, które dodają mu charakteru i stylu.

Szafy do zabudowy wnękowej

Receptą na bałagan są szafy do zabudowy wnękowej dostosowane do indywidualnych warunków każdego mieszkania. Zakup kolejnej szafy dostępnej w sklepie na pewno rozwiąże problem bałaganu, lecz niestety przy okazji wpłynie na ograniczenie życiowej przestrzeni. Przy dużej ilości rzeczy warto wziąć pod uwagę montaż szafy wnękowej, która poprzez wykorzystanie przestrzeni od podłogi aż po sam sufit, jest znacznie pojemniejsza od standardowego mebla. Szafy do zabudowy wnęk sprawdzą się w szczególności w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni, gdzie obecność każdego większego mebla ogranicza przestrzeń, jak również w kamienicach z wysokimi sufitami i często nieszablonowym rozkładem pomieszczeń.

Kiedy wskazana jest zabudowa wnęk

Jak sama nazwa wskazuje, szafy do zabudowy wnęk najlepiej czują się we wgłębieniach ścian. Stelaż takiej szafy tworzą ściany, podłoga i sufit, które jednocześnie stanowią konstrukcję do przymocowania półek i wieszaków. W przypadku braku wnęki, montaż tego typu szafy również jest możliwy. W tej sytuacji, ściany boczne zastępują płyty MDF, drewno lub inny materiał. Zagospodarowanie wnętrza mebla to pole do popisu dla Klienta, który może dowolnie zaprojektować ułożenie wieszaków, szuflad i półek wedle własnego uznania. Niezależnie od modelu wybranej szafy, całość przysłaniają umieszczone w szynach drzwi przesuwne.

Garderoby, meble kuchenne do zabudowy – cała gama możliwości

szafy do zabudowy warszawa

Skarpetki, które lubią być nie do pary, bieliznę, rajstopy, trudno utrzymać w ryzach. Każde wyciągnięcie jednego powoduje, że pozostałe, mimo iż pedantycznie poukładane, zmieniają swoje miejsce. Można tego łatwo uniknąć dzięki odpowiednim koszykom lub systemowi szuflad z przegrodami. Mniejsze obszary dają możliwość zagospodarowania przestrzeni i utrzymania w niej porządku. Wieszaki na drążkach na odpowiedniej wysokości dostosowanej do wzrostu właściciela ułatwią zdejmowanie i wieszanie sukienek lub garniturów, a głębokie półki pomieszczą pozostałe ubrania. Odpowiednio przechowywane elementy garderoby nie gniotą się, co stanowi duże udogodnienie – zwłaszcza kiedy spiesząc się nie mamy czasu na precyzyjne pracowanie delikatnych tkanin. Niezwykle wygodne pawlacze, które straciły na atrakcyjności, w szafie wnękowej znajdą swoje odpowiedniczki w najwyżej zamontowanych półkach. Rzeczy, które choć rzadko używane, trzeba przecież gdzieś pomieścić. Najwłaściwszym miejscem będą półki zlokalizowane zaraz przy suficie.

Miejsce na problematyczne sprzęty

W każdym mieszkaniu znajdą się tak zwane "sprzęty problematyczne", takie jak np. mikser, robot kuchenny, odkurzacz, deska do prasowania, wiadro z mopem czy odzież zakładana tylko sezonowo. Zawsze trudno znaleźć odpowiednie miejsce na te przedmioty. Ręczniki i pościel, suszarka na bieliznę, środki czystości i żelazko dopełniają listę rzeczy niezbędnych, lecz kłopotliwie nieestetycznych. Trudno, aby plątały się gdzieś po łazience lub zagracały i tak już ciasnawy, przedpokój. Wszystkie one znajdą swoje miejsce w szafie wnękowej.

Meble do zabudowy – projekt z myślą o potrzebach Klienta

Decydując o zawartości takiej szafy, określają Państwo głębokość mebla, wysokość i ilość półek czy drążków. Jeżeli obawiacie się Państwo kłopotów ze znalezieniem konkretnej rzeczy w szafie, rozwiązaniem będzie zamontowanie odpowiedniego oświetlenia, które rozjaśni wnętrze mebla. Dopasowanie kolorystyczne do obecnej aranżacji wnętrza również nie powinno być problemem. Z bogatej oferty naszej firmy, na pewno wybierzecie Państwo kolor, który będzie harmonizował z pozostałymi meblami, podłogą czy ścianami. Reszta w rękach naszych specjalistów, którzy szybko i sprawnie zamontują konstrukcję. Od lat pomagamy naszym Klientom rozwiązywać problem odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni mieszkania i jesteśmy w tym nieziemsko profesjonalni.

Projekt i wykonanie: HARAPAN

Meble WENUS ul. Młodzieńcza 1 | 03-655 Warszawa